Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Rozsvícení vánočního stromečku

Rok s rokem se sešel a opět se blíží doba adventu. K němu neodmyslitelně patří rozsvícení vánočního stromečku. Vhledem ke covidu v posledních dvou letech nám tato akce byla odepřena. O to víc se letos těšíme. V pátek, 24.11. v 15:15 hod. se na náměstí T.G.Masaryka sejde náš školní amatérský pěvecký sbor Kvítek a společně s Vámi si užijeme začínající vánoční čas. Děti si připravily pět písní, kterými věříme, že rozněžníme kdejaká srdce a pomůžeme písněmi navodit tu správnou vánoční atmosféru. Budeme se na Vás všechny moc těšit.
děti ze sboru a paní Gabriela Šulcová

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko