Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Republikové finále OVOV

Autor: Dagmar Lárová 

Republikové finále OVOVu probíhalo, tak jako vloni, na stadionech Vysokého učení technického v Brně. Ke sportovnímu klání se sjelo 288 jednotlivců, 44 družstev, 250 učitelů a 70 legend českého sportu.
Závod je to náročný, ve dvou dnech musí mladí sportovci absolvovat 10 různých disciplín. Postup do tohoto finále si vybojovali Sára Erbenová a Daniel Fiedor. Ani v silné konkurenci se neztratili. Sára si ve své kategorii vybojovala 12. místo (ze 110 závodnic), Dan se umístil na 44. místě (ze 126 závodníků). Kromě závodění měli prostor poznat nové kamarády, osobně se seznámit s bývalými i současnými olympioniky českého sportu a na památku si odnést fotografii s jejich podpisem i věnováním.
Sáře a Danovi děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.  :-)
Pokud se chcete podívat na podrobné výsledky, nebo něco více se o této soutěži dozvědět, nahlédněte zde.
Ve fotogalerii naleznete několik obrázků z brněnského klání.
Kdo by se chtěl do soutěže přímo zapojit a pokusit se vybojovat si postup do republikového finále, může s námi trénovat. Scházíme se každou středu od 15.30 do 16.30 hod. ve sportovní hale naší školy, za příznivého počasí venku. Začínáme 27. září.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko