Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Recitační soutěž druhých tříd

Autoři: Mgr. Pavla Všetečková a Mgr. Jarmila Machková

Druhé třídy se zapojily do recitační soutěže "Dětská scéna". Někteří žáci přednášeli básně a pár odvážlivců se pokusilo o interpretaci krátké prózy. Všechny příspěvky byly od známých českých autorů, např. Jiřího Žáčka, Miloše Kratochvíla...
Rozhodování tříčlenné poroty o vítězi bylo náročné, protože výkony jednotlivých žáků byly vyrovnané. Nakonec si diplom za první místo odnesli dva žáci - Jonáš Jaroš s prózou Jiřího Žáčka "Klíďo píďo" a Anička Novotná s převyprávěnou bajkou od Jiřího Žáčka "O lvu a oslu".
Radost měli i žáci, kteří se umístili jako druzí a třetí.
Všem žákům, kteří se zúčastnili soutěže, děkujeme za pečlivou přípravu.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko