Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

RF OVOV - Brno

Autor: Dagmar Lárová
Ve dnech 9. 9. – 10. 9. se uskutečnilo Republikové finále OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Sedmý ročník se poprvé konal v Brně na krásném stadionu patřící VUT.

I letos se nám podařilo do finále postoupit a zažít bezvadnou atmosféru tohoto sportovního klání. Naši školu reprezentovaly Sára Erbenová a Barbora Výprachtická. Krom našich děvčat postoupily i děti ze ZŠ Schulzovy sady a TJ Sokol, takže se vytvořila prima partička, která se navzájem povzbuzovala a hecovala.

Závod je to náročný. Každý závodník musí ve dvou dnech zvládnout deset disciplín. Letošní ročník byl ztížen vysokými až tropickými teplotami. Pro chvíle volna byla připravena olympijská vesnička, kde si všichni mohli vyzkoušet různé sportovní aktivity. Nejzajímavější ale byla setkání s bývalými olympioniky. Pro závodníky měli připravené kartičky s podpisem, na kterých krom fotografie byly zaznamenány jejich největší sportovní úspěchy. Minutou ticha jsme vzpomněli na skvělou Věru Čáslavskou.

Naše svěřenkyně sice „na bedně“ nestály, ale za své výkony se rozhodně stydět nemusí. Sára obsadila ze 77 soutěžících 9. a Bára 26. místo. Obě dívky předvedly opravdu skvělé výkony!

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. :-)
Fotečky z akce zde.
Na výsledky i další informace týkající se OVOVu se můžete podívat zde.
Kdo by se k nám chtěl přidat a nebojí se "makat", přijďte na trénink. Po., Stř. - 15.30 - 16.30 hod.

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko