Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Prvňáčci se v běhu neztratili

Autor: Mgr. Jana Hronešová

Počasí sportu ten den moc nepřálo. Přesto se tradiční závod Běh Schulzovými sady konal za bohaté účasti dětských závodníků. V naší třídě 1.A jsme vybrali dva vytrvalce a ukázalo se, že volba to byla opravdu šťastná. V kategorii prvňaček zvítězila s přehledem Monika Klimešová a nechala za sebou 35 běžkyň. V chlapecké kategorii reprezentoval prvňáčky Mikoláš Munzar a doběhl na velice pěkném 6. místě. Tady startovalo více než 40 závodníků.
Výkon Moniky je skvělý ještě z jednoho důvodu. Její čas by byl vítězný i v kategorii mezi chlapci.
Oběma šikulům moc blahopřejeme!


Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko