Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Prvňáčci nakreslili, jak mohou pomoci

Autor: Mgr. Jana Hronešová

Je důležité umět pomoci, ale také pomoc přijmout.
Městská knihovna Slavoj vyhlásila výtvarnou soutěž "Není pomoc jako pomoc". Děti měly na papír zachytit různé její podoby, a tak se pomáhalo babičce s nákupem, mamince v kuchyni, kamarádovi v nepříjemné situaci nebo zraněné kočičce. Nakonec jsme z nejpovedenějších výkresů sestavili kolektivní dílo osmi žáků. Naše práce se stala součástí výstavy v Hankově domě, která proběhla v rámci 5. ročníku charitativní akce Noc venku a organizovala ji Pečovatelská služba města spolu s Městským kulturním zařízením Hankův dům.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko