Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Projektové dny ve druhých třídách

Školní rok jsme zahájili projektovými dny "Chováme se bezpečně ve škole i v okolí“.  Na děti čekal zajímavý program. Společně jsme si povídali o bezpečném chování při cestě do školy a zopakovali jsme si i pravidla třídy. Ve středu jsme se zúčastnili velmi zajímavé a poučné besedy „ Vzpoura úrazům“.  Všichni jsme pozorně naslouchali vyprávění Jarmily a Michala, kteří se s námi podělili o svůj životní příběh. Ve čtvrtek nás čekal Běh naděje v Schulzových sadech a v pátek společné výtvarné zpracování těchto projektových dnů. Myslíme, že všechny děti pochopily, že je důležité, být na sebe opatrný a dodržovat pravidla bezpečnosti.
 
Třídní učitelky 2.A, 2.B

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko