Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Preventivní program – HASÍK

Autorky: Mgr. Taťána Kutinová, Mgr. Jarmila Machková

V rámci preventivního programu – HASÍK – pro 2. třídy k nám do školy zavítala členka HZS Trutnov a pro děti z 2.A a 2.B měla připravený velmi poutavý program. Program byl rozdělen do dvou 60 minutových bloků. Jeden proběhl v pátek 10. 9. a druhý se uskutečnil ve čtvrtek 16.9.2021.

Děti se dozvěděly mnoho informací o práci hasičů, viděly na vlastní oči oblečení hasiče, vyzkoušely si scénky telefonování HZS, zasoutěžily si a na konci dostaly hezké odměny. Program se dětem i třídním učitelkám nesmírně líbil.

Foto zde.

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko