Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Předvánoční čas ve třetích třídách

Autorky: Mgr. Gabriela Sacherová, Mgr. Radka Mazáková

Čekání na Vánoce jsme si v adventní době zkrátili několika akcemi. V muzeu jsme vyrobili vánoční dárky, v knihovně jsme si připomněli vánoční zvyky a ve školní kuchyňce upekli vlastní cukroví. Nezapomněli jsme ani na výrobu přáníček, se kterými nám pomohli kamarádi z osmé třídy. Užili jsme si i návštěvu vánoční zoo a příběh Mauglího v kině. Stromeček ve třídě děti ozdobily vlastnoručně vyrobenými ozdobami a při vánoční besídce si pod ním každý našel dárek od spolužáka.

Fotoglerie

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko