Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Předškoláci na ZŠ Strž

Autor: Mgr. Pavla Všetečková, Mgr. Jarmila Machková

Stejně jako každý rok, tak i letos, jsme se na naší škole v průběhu celého školního roku pravidelně setkávali s předškoláky. Poslední květnová schůzka proběhla trochu netradičně. Uzavřeli jsme náš celoroční program a společně s ostatními kolegy jsme si pro děti z mateřských škol připravili cestu za pokladem. Aby se ve škole nikdo neztratil, doprovázeli je starší žáci. Největší radost asi všichni měli při objevení pokladu. Každý malý šikula si odnesl sladkou odměnu v podobě pirátského muffinu, kapsář na pomůcky do 1. třídy a "klíč" od školy, kterým si ji v září odemkne.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko