Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Povolený tahák do výuky (aneb učitelé tvoří pro své žáky)

V době distanční výuky pracují na zadaných úkolech hlavně děti. A tak se učitelé rozhodli, že přišel čas vytvořit pro změnu něco pro žáky. Jaké téma zpracovat, aby bylo široké a aktuální? Napomohl jim k tomu víkendový úplněk Měsíce. Takže, milí žáci, v amatérské prezentaci, která se určitě časem vypracuje na profesionální učební pomůcku, najdete Měsíc z pohledu zeměpisce, filozofa, literáta, hudebníka nebo příležitostného fotografa. Možná zde objevíte zajímavé informace, možná se poučíte, možná se i pobavíte. Pro milovníky hádanek je na úplném konci prezentace jedna připravena. Její vyluštění můžete směřovat raketovou rychlostí ne na Měsíc, ale na mailovou adresu vedení školy (zsstrz@zsstrz.cz).

Prezentace

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko