Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Postupné otvírání školy pro žáky 9. tříd

Vážení rodiče, naši žáci,

touto cestou bychom Vás rádi informovali o postupném otvírání školy podle pokynů MŠMT.

11. 5. 2020 přivítáme ve škole žáky deváté třídy. Ne všechny, ale jen ty, kteří budou konat přijímací zkoušky na střední školy. Bude je čekat každodenní příprava složená z učebního bloku českého jazyka a matematiky. Cílem těchto bloků je příprava na přijímací zkoušky. Veškeré informace k probíhající výuce byly zaslané zákonným zástupcům. Informace jsou k dispozici v níže uvedeném odkazu. Žáky musí zákonní zástupci přihlásit k výuce do 7. 5. 2020. Pozdější přihlášení žáka nebude možné. Škola musí dodržet celý soubor hygienických a provozních požadavků, které nám ukládají pokyny MŠMT ve spolupráci s hygieniky. Úplné znění tohoto pokynu naleznete na níže uvedeném odkazu.

Věříme, že společně vytvoříme důstojné podmínky, které pomohou žákům splnit si svůj první velký sen a dostat se na střední školu, kterou si zvolili.

Jakékoliv dotazy můžete směřovat na vedení školy, třídního učitele a výchovného poradce.

25. 5. 2020 dále přivítáme žáky 1. stupně. Informace o průběhu vzdělávacích a zájmových aktivit budou rodičům zaslány v nejbližších dnech a budou zveřejněné na webových stránkách školy.

Vážení rodiče,

Vaše děti se bohužel nevrátí do školy, kterou opustily. Ve škole jsou nyní nastavená velmi striktní hygienická opatření. Každý pedagogický pracovník bude po žácích vyžadovat jejich důsledné dodržování. Proto Vás velmi žádáme, abyste si pečlivě přečetli veškeré organizační informace, které Vám budou zasílané a byly sestavené podle pokynů MŠMT.

Neméně důležitou informací je i to, že výuka je dobrovolná a není povinná.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci

Mgr. Šárka Šantrochová, ředitelka školy

 

Organizační informace pro žáky 9. ročníku

Čestné prohlášení

Ochrana zdraví a provoz ZŠ - MŠMT 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko