Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Postupné otevírání školy pro žáky 1. stupně

Vážení rodiče, milí žáci,

chtěli bychom Vás seznámit s dalším krokem, který je spojený s postupným otvíráním školy podle pokynů MŠMT. Je jím návrat žáků 1. stupně do školních lavic, a to od 25. 5. 2020.

Na děti zde budou čekat dopolední vzdělávací aktivity, jež po obědě plynule přejdou v aktivity zájmové. K dobrovolné docházce do školy musí rodiče své děti přihlásit nejpozději do 18. 5. 2020 u třídních učitelů. Pozdější přihlášení nebude akceptováno.

Veškeré informace k průběhu výuky, provozu a organizaci dostanou zákonní zástupci od třídních učitelů prostřednictvím aplikace Bakaláři (ve 2. ročníku e-mailem). Součástí budou i neméně důležité dokumenty - čestné prohlášení a formulář o odchodu žáka ze školy. Prosíme, aby si rodiče pečlivě všechny materiály přečetli. Probíhající výuka se bude muset přizpůsobit přísným hygienickým podmínkám, které budou povinni dodržovat pedagogičtí pracovníci i žáci. Jakékoliv dotazy můžete směřovat na vedení školy a třídního učitele.

Zpátky do školy jsme se těšili snad úplně všichni. Již teď ale vidíme, že obnovená výuka bude jen vzdáleně připomínat dřívější zaběhlý školní režim plný života, energie a kontaktu. Pevně věříme, že společně tuto nepříznivou dobu zvládneme a v září se sejdeme již úplně všichni.

Přejeme Vám i Vašim dětem hodně zdraví a děkujeme za spolupráci.

Mgr. Šárka Šantrochová, ředitelka školy

Ochrana zdraví a provoz ZŠ - MŠMT

Provoz ZŠ pro 1. stupeň

Čestné prohlášení

Odchod ze školy

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko