Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Pomůže trs banánů vyhrát škole odměnu?

Na tuto zvláštní otázku máme úplně obyčejnou odpověď- možná ano. Že z toho stále nejste moudří? Tak čtěte dál a třeba si k tomu čtení jeden banán oloupejte.

Usmálo se na nás štěstí a společnost BOVYS, která je předním dodavatelem v projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL, vybrala naši soutěžní fotografii. Jsme ve hře o 50 000 Kč na sportovní vybavení tělocvičny. Podmínkami soutěžní fotografie byly povinné prvky: děti, sport, ovoce a zelenina, logo společnosti. Nafotili jsme ji se třídou 3.A a poznáte nás podle palmy s banány, žebřin a dětí v bílém tričku. Tato fotka je umístěna na facebooku společnosti BOVYS (klikněte na AKTUÁLNÍ HLASOVÁNÍ). Nyní už rozhoduje o výsledku jen nejvyšší počet hlasů, které fotografie získá. Hlasovat mohou pouze uživatelé facebooku a to jen jednou. Bližší informace o hlasování a o fotografiích najdete na facebooku BOVYS.

Pokud se rozhodnete poslat bílé partě pod palmou svůj hlas, podpoříte dobrou věc. Pohyb a sport se z dětského života začíná vytrácet a my bychom ho díky výhře mohli zkusit vzkřísit.

                                                          Děkujeme !   (kolektiv třídy 3.A)

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko