Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Pomáháme dětem v Africe

Vážení rodiče, pokud jste v létě navštívili zdejší ZOO, možná jste si všimli, že ji zdobí také originální sochy z Afriky. Vyrábějí se ve vesnici Tengenenge v Zimbabwe. V této sochařské komunitě žijí nejenom sochaři, ale společně s nimi i jejich manželky a děti.  A právě ty nejmladší  jsme se rozhodli podpořit a sbíráme pro ně obuv  a látkové batůžky/sáčky. Pokud Vám doma přebývají boty (i obnošené) pro děti ve věku od  2 do 8 let nebo nevyužité látkové batůžky/sáčky a chcete jimi někomu udělat radost, prosím, přidejte  se k této akci a pošlete je  k nám do školy. Sbírka obuvi a batůžků bude probíhat do 6. 12. 2016.

Za podporu, obuv a batůžky děkuje.

Mgr. Vlasta Mertlíková

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko