Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Pohár rozhlasu

Autoři: Vágnerová V., Zorád J.
Ve středu 10. 5. a ve čtvrtek 11. 5. 2023 si poměřili žáci naší školy 7. – 9. tříd síly s atlety z celého okresu na atletických závodech „Pohár rozhlasu“, v Trutnově.
V těchto dnech bylo hezké slunečné počasí, které příjemně doprovázelo průběh závodu. Žáci závodili v šesti atletických disciplínách dle zařazení do své kategorie. Naše družstva sice v závodech nepostoupila do krajského kola, ale na atletickém ovále nás žáci rozhodně nezklamali. Někteří z nich se posunuli ve svých osobních rekordech a dostali chuť se dále zlepšovat. Tak třeba své úsilí zúročí v příštích letech.
Sportu zdar.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko