Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Pohár ČFbÚ 2016 okresní kolo

Autor: Mgr. Vratislv Kacetl

V úterý 22. 11. 2016 se žáci čtvrté a páté třídy zúčastnili okresního kola poháru ČFbÚ ve florbalu. Do turnaje bylo přihlášeno 10 týmů základních škol trutnovského okresu. Bojovalo se ve dvou skupinách po 5 týmech. V naší skupině jsme hráli s týmy z Bernartic, Mostku, Pilníkova a ZŠ Mládežnická z Trutnova. Naši chlapci svou skupinu vyhráli aniž okusili porážku po výsledcích: ZŠ Strž : Bernartice 5:2, ZŠ Strž : Mostek 5:2, ZŠ Strž : Pilníkov 7:0, ZŠ Strž : ZŠ Mládežnická 6:0 a postoupili do semifinále. V semifinále jsme remizovali v normální hrací době se ZŠ Hostinné 3:3 a na nájezdy byl úspěšnější soupeř, který proměnil všechna svá trestná střílení a my bohužel žádné. Pro kluky to bylo velké zklamání a měli jsme co dělat, abychom se koncentrovali na zápas o třetí místo. Byl to velký boj, ve kterém jsme většinu zápasu prohrávali a dotahovali náskok soupeře ze ZŠ Mostek, ale naštěstí pro nás, se nám podařilo v poslední minutě zápas otočit a nakonec v něm zvítězit 5:4.
I přes hořkost vyřazení v semifinále to byl pro naše družstvo krásný turnaj, ve kterém jsme si vyzkoušeli vše co ke sportu patří - smutek po prohraném zápasu, ale hlavně radost ze hry a to je to nejdůležitější. Všem žákům patří pochvala za vzornou reprezentaci naší školy.

Sestava týmu:
Dan Havel, Vojta Merhulík, Patrik Adámek, Ondra Zechovský, Honza Jiran, Šimon Kotmel, Kuba Štěrba, Pepa Rutrle, Kuba Langpaul, Kuba Semeniuk. 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko