Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Pasování prvňáčků na čtenáře knihovny

Autor: Mgr. Pavla Všetečková

V úterý 6. února navštívili naši nejmenší školáci Městskou knihovnu Slavoj, kde byl pro ně připraven nelehký úkol. Museli uhodnout hádanku, správně doplnit chybějící písmena ve slovech a tím zachránit knížky z knihovny před škodolibým skřítkem Písmenkožroutem. A protože naši šikulové tento úkol hravě zvládli, pasoval je král Abecedník I. za asistence hodného skřítka Slavouše na čtenáře knihovny. Každý žák za odměnu obdržel čtenářský průkaz a k tomu dostaly děti do třídy pro společné čtení hezkou knihu. V knihovně se dětem moc líbilo a všechny se těší na další návštěvu knihovny, kdy si již budou moci vypůjčit svoji první knihu.

Fotogalerie zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko