Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Pasování prvňáčků na čtenáře

Autorky: Mgr. Radka Mazáková, Mgr. Gabriela Sacherová
Od začátku školního roku se všichni prvňáčci naší školy pilně učili číst.  Tento týden byla jejich snaha náležitě oceněna. V Městské knihovně Slavoj prokázali, že už jsou zdatnými čtenáři. Povedlo se jim porazit Písmenkožrouta, který vyjídal z knížek písmenka a jeho pána Nečteráda. Královna Abecedka je je pak za odměnu za pomoci skřítka Slavouše slavnostně pasovala na rytíře Řádu čtenářů. Při této příležitosti obdrželi také průkazku do knihovny a deníček "Celé Česko čte dětem". 
Už se těšíme na příští návštěvu knihovny a doufáme, že se z našich prvňáčků stanou náruživí čtenáři.

Foto zde - 1A, 1B.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko