PRVNÍ MÍSTO NA KRAJSKÉM KOLE POHÁRU ROZHLASU

Autorka: Andrea Erbenová

Ve středu 23.5. se desetičlenné družstvo naší školy vydalo do Nového Města n.M. na Krajské kolo Poháru rozhlasu. Postup do kraje si děvčata vybojovala hned dvěma vítězstvími a to v kole okrskovém a poté v kole okresním. Tým ve složení Bourová Aneta, Čeřovská Aneta, Doubravová Eliška, Dušánková Anna, Dušánková Eva, Erbenová Sára, Marková Tereza, Veselá Annie, Výprachtická Barbora, Žižková Karolína nastoupil k těmto disciplínám: 60m, 800m, skok do dálky, skok do výšky, koule a štafeta 4x60m a utkal se s nejlepšími týmy z šesti okresů. Závod byl velmi těžký, ale naše děvčata byla stále v dobré náladě a odhodlána vydat ze sebe to nejlepší. Jedna napínavá situace střídala další a čím více se závod blížil ke konci, tím více rostlo jejich odhodlání vyhrát.  Po celou dobu děvčata držela spolu, navzájem si fandila, utěšovala se a podporovala.  Dívky předvedly úžasné výkony a získaly ještě více bodů, než na předešlých dvou kolech.  Když nastal čas vyhlašování výsledků, náš tým byl velmi napjatý. Děvčata doufala v medaili, přála si alespoň třetí místo.  Z mikrofonu zazněla ta nejkrásnější slova - na prvním místě se umístila děvčata ze ZŠ Strž.  Přála bych vám vidět tu obrovskou radost, která ovládla celý stadion.

Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy.  Já děvčatům děkuji za krásně strávený čas s nimi a úžasný sportovní zážitek.