Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

PRVŇÁČCI POKRAČUJÍ V PROGRAMU "UŽ SE NEBOJÍME"

Ve středu ráno se na chodbě naší školy objevili dva muži v uniformách. "Proč asi dnes přišla policie do školy? " Tak zněla otázka skoro každého prvňáčka.
Strážníci MĚSTSKÉ POLICIE Petr Karban a Libor Šolc si udělali na děti čas a přišli si s nimi popovídat o osobním bezpečí v rámci programu pro školáky "Už se nebojíme". Jejich vyprávění bylo velmi zajímavé. Děti pozorně naslouchaly a aktivně spolupracovaly. V modelových situacích, které jim strážníci popsali, si vždy věděly rady. Závěrem si děti zopakovaly, jak takovým různým nebezpečím předcházet.
 
Mgr. E. Robková,  Mgr. J. Havlová

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko