Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Otázky a obrázky

Letošního již XX. ročníku soutěže Otázky a obrázky se kromě vybraných žáků účastnila celá 5. A. Soutěž se týká naší přírody a je hlavně poznávací. Podle obrázků děti určovaly základní rostliny a živočichy mírného pásu, s kterými se mohou setkat na vycházkách v přírodě. Obrázky byly doplněny otázkami, na které měly děti vybrat správnou odpověď z nabídky možností. Z maximálního počtu 30 bodů získala Alžběta Husičková 18, 5, což byl nejvyšší počet bodů získaný žáky naší školy i všemi zúčastněnými, tj. ZŠ Podharť a ZŠ Schulzovy sady.  Ondřej Voňka získal 16 bodů a Eliška Rosíková 14, 5 bodu.
Děkujeme za přípravu paní učitelce Richterové a dětem za reprezentaci školy.
Kateřina Poživilová

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko