Online Soutěž v anglickém jazyce pro žáky od 4. do 9. tříd

Společnost Descartes Education centre, s. r. o., uspořádala online soutěž v anglickém jazyce, která byla určena žákům od 9 do 18 let. Ti mohli vyhrát pobyt na letním táboře spojeném s výukou angličtiny. Odměněny byly i školy s nejvyšším počtem zapojených žáků. V kategorii 12–15 let se celkem zúčastnilo 4785 žáků. V naší škole soutěžily 4. až 9. třídy. Výborného výsledku dosáhli především dva žáci: Vítek Klust z 8. B získal skvělé 34. místo a Petr Větrovský z 9. A se umístil na pěkném 55. místě. V kategorii 9–11 let se zúčastnilo celkem 1268 žáků. Nejlépe z nich se umístila Nela Větrovská na velice pěkném 116 místě. Pro všechny účastníky bylo jistě zajímavé zjistit úroveň svých znalostí a schopností. Jako škola jsme v procentuálním hodnocení počtu zapojených dětí obsadili 4. místo. Přejeme všem žákům, aby se jim dále dařilo ve studiu jazyků, a učitelům děkujeme za jejich vedení a pomoc.