Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Olympády Chemie a Zeměpis

V letošním školním roce se školního kola zeměpisné olympiády zúčastnilo celkem 19 žáků naší školy. Soutěžící na prvních dvou místech si zajistili účast v okresním kole které se konalo 21. 2. 2017 na dvorském gymnáziu umístili se:
Kategorie A: Eliška Jansová 16. místo, Anna Šturmová 17. místo.
Kategorie B: Veselá Annie Haneley 8. místo, Erbenová Sára 9. místo.
Kategorie C: Totka Dominik 1. místo (postupuje do krajského kola), Kulinová Eliška 23. místo. 
Pokud máte zájem vyzkoušet si testy zeměpisné olympiády naleznete je i s řešením na www.zemepisnaolympiada.cz
Žák devátého ročníku Dominik Totka se také zúčastnil školního kola chemické olympiády. Tato olympiáda se skládá z celkem tří částí - Studijní část vypracovává žák samostatně s pomocí literatury, praktická část je laboratorní práce - letos se týkala stanovování pH roztoků a indikátorů a jejich barevných změn a nakonec kontrolní test. Dominik ve školním kole získal celkem 150 bodů což je velmi dobrý výsledek, škoda je že se Dominik nemohl zúčastnit okresního kola které se konalo ve středu 1. 3. na Gymnáziu v Trutnově.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko