Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Okresní kolo konverzace v anglickém jazyce

Autor: Ing. Alena Čiháková

Dne 18. 3. 2016 se této soutěže zúčastnili dva žáci naší školy – Jakub Háze ze 7. A a Adéla Šleisová z 9. A. Každým rokem roste úroveň znalostí všech účastníků, proto je velmi těžké získat dobré místo. Ale v této soutěži jde mimo jiné i o to, porovnat si své znalosti se svými vrstevníky, poznat nové kamarády.  O to více nás těší, že Jakub Háze se sice neumístil na předních místech, ale uvědomil si, co ještě může zlepšovat v anglickém jazyce. Adéla Šleisová naopak zúročila svůj přístup k anglickému jazyku a získala velmi cenné 1. místo a tím postupuje do krajského kola. Oběma žákům blahopřejeme a věříme, že si z dnešního dne odnáší jen ty nejlepší vzpomínky. 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko