Okresní kolo OVOV

Autor: Dagmar Lárová

Tak jako každý rok jsme se i letos na jaře zapojili do sportovní soutěže OVOV, nyní již zkráceně OV, kterou založili olympijští medailisté Robert Změlík a Roman Šebrle. Závody jsou náročné, neboť v jeden den se musí splnit 5 disciplín (okresní kolo), v krajském kole již je to 6 disciplín a v republikovém finále během dvou dnů proběhne celý desetiboj.
Za naši školu v okresním kole bojovali: Ondřej Wünš - r. 2007, Natálie Růžičková - r. 2008, Kateřina Bohatá - r. 2008, Aneta Erbenová - r. 2008, Veronika Tesařová - r. 2008, Zuzana Valešová - r. 2009, Lucie Vejnarová - r. 2009, Adam Růžička - r. 2010. Opět se "stržáckým" závodníkům, v našem případě závodnicím, podařilo probojovat do krajského kola, které se uskuteční 14. 5. v Hradci Králové.
K postupu gratulujeme Veronice Tesařové - 2. místo a Natálii Růžičkové - 3. místo. Na stupních vítězů stál i Adam Růžička - 2. místo. Pěkný pocit na "bedně" si ale jen vyzkoušel, protože jeho ročník bude moci postupovat až příští rok.
Uvidíme, zda se některé z dívek podaří probojovat i do kola republikového, tak jako se dařilo i v letech minulých.
Všem závodníkům děkuji za skvělou reprezentaci naší školy, všichni ze sebe vydali maximum a postupujícím budeme držet palce!  :-)

Fotečky z akce.
Zde všechny výsledky.
Podrobnější info o této akci zde.