Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Okresní kolo OVOV

Autorka: Dagmar Lárová
Ve středu 4. 4. se uskutečnilo okresní kolo OVOV. ( Více informací o této akci zde.) Naši školu vyjelo reprezentovat 16 mladých sportovců ze 3. až 8. tříd. Konkurence každým rokem roste, všichni by se chtěli probojovat do republikového finále, ale do dalšího kola postupují pouze první dva. Přímý postup do krajského kola si  vybojovali: Sára Erbenová - ve své kategorii obsadila 1. místo, Daniel Poprocký - ve své kategorii byl 2. a Ondřej Cibulka - také 2. Ale i ostatní členové týmu předvedli skvělé výkony. Výsledky si můžete přečíst na nástěnce před šatnami, nebo na stránkách Česko sportuje.
Postupujícím budeme 28. května držet palce, aby se jim postup do republikového finále podařil.
Více foto zde.
P4041855-kopie.JPG

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko