Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Okresní kolo OVOV

Autor: Dagmar Lárová
OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů) – okresní kolo
V pátek 21. 4. proběhlo v Trutnově okresní kolo OVOV. Za naši školu startovalo jedno osmičlenné družstvo ve složení: Sára Erbenová, Tereza Růžičková, Karolína Plodíková, Nicol Ježková, Daniel Fiedor, Matěj Vaněk, Jan Bukovský, Jakub Havlík.  Za jednotlivce závodil Jiří Lokvenc. Všichni naši závodníci podali skvělé výkony.  Naše šance na postup družstva do krajského kola zmařila poslední disciplína – dribling 2 minuty (před ní jsme byli na 2. místě). Soupeřům to driblovalo lépe. Ve družstvech jsme nakonec obsadili 5. místo. Zároveň se vyhlašují výsledky jednotlivců v kategoriích podle ročníků narození. Nejvíce bodů nasbírali tito závodníci:

Sára Erbenová .........1. místo (4038 bodů)
Daniel Fiedor ...........1. místo (3991)
Tereza Růžičková... 2. místo (2527)
Jakub Havlík .............3. místo (3055)

Ani ostatní naši závodníci neměli špatné umístění. Výsledky visí na nástěnce ve vestibulu školy spolu s diplomy, nebo je najdete zde.

Do krajského kola přímo postupují:
Sára Erbenová
Daniel Fiedor
Tereza Růžičková

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím budeme 23. 5. držet palce! :-)

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko