Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Okresní kolo Konverzace v anglickém jazyce

V březnu se uskutečnilo okresní kolo Konverzace v anglickém jazyce v Gymnáziu v Hostinném. Výběr žáků pro toto kolo není jednoduchý, v sedmých třídách jsou velmi dobří žáci v anglickém jazyce. Nakonec se zúčastnil Honza Bukovský ze 7. B a Dominik Totka z 9. A. Tato soutěž je určena pro žáky základní školy a víceletá gymnázia. Naši žáci si mohli ověřit své znalosti v poslechové oblasti a konverzaci. Honza Bukovský při své premiéře obsadil skvělé 4 místo. Pár bodů ztratil při konverzaci, tady bude muset procvičit základní  konverzační obraty,  ale poslech byl vynikající. Poslech měl za plný počet bodů. Dominikovi nevyšel poslech a při konverzační části se mu již nepodařilo stáhnout  ztrátu z této oblasti. Oběma chlapcům blahopřejeme a přejeme jim další úspěchy v předmětových soutěžích.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko