Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Ohlédnutí za Mikulášskou besídkou

Autor: Mgr. Jana Hronešová

Ve čtvrtek 7. prosince měl sice Mikuláš už dávno po směně, ale sportovní halu plnou dětí si nemohl nechat ujít. Konala se zde totiž tradiční Mikulášská besídka naší školy. Malí i velcí účastníci si však na vzácnou návštěvu museli chvíli počkat. Hned v úvodu předvedli krátké vystoupení žáci i učitelé. Program otevřely děti ze 4. a 5. tříd, které zazpívaly vánoční "Purpuru". Jejich mladší spolužáci se ve svém tanečním vystoupení proměnili na neposedné sněhuláky. Pěvecké a herecké číslo si připravil i pedagogický sbor. Po úvodní části následovaly soutěže na stanovištích. Zapojit se mohli všichni. Nerozhodovala síla, mrštnost ani šikovnost. Zvítězil každý, kdo se odvážil něco si vyzkoušet.  A tak se během chvilky celá plocha haly zaplnila soutěžícími dětmi. V průběhu akce se prodávala tombola, do které přispěli drobnými dárky rodiče žáků školy. Právě díky nim odcházely obdarované děti šťastné a spokojené. V samém závěru dorazil Mikuláš se svou andělskou i pekelnou družinou. Vyslechl si mnoho písniček a básniček, možná utřel i pár slziček . . . a slíbil, že za rok přijde zas.

Fotogalerie z Mikulášské

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko