Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Od března do března

Rok je pryč, rok, který byl poznamenaný rozdílnou výukou, karanténami a zavřenou školou.

I tak se díky úsilí učitelů a žáků podařilo dosáhnout výrazných úspěchů. V únoru to bylo 3. místo v anglické soutěži Agyslingua v kategorii 8. tříd. Pokračujeme úspěchy v literární oblasti – druhá místa ve Zlaté tužce (nejlepší báseň na téma touhy a přání), v Sigy Menza a v DDM Astra Zlín. V soutěži Kde končí svět, získali třeťáci v kolektivní práci druhé místo. V soutěži IT Slot se podařilo jednomu žákovi dostat do celostátního finále.

Ve škole nejlepší literární tvůrci napsali pro své mladší spolužáky knihu a podařilo se nám ji i vydat.

Pokračujeme v podpoře výuky matematiky, anglického jazyka a od letošního školního roku máme volitelný předmět STEM zaměřený na přírodopis a matematiku. V zájmovém vzdělávání má své místo i badatelský kroužek, kde žáci objevují práci v programování malých robotů, pravdu o mýtech kolem potravin a používají i staré způsoby měření, kdy ještě nebyla možnost používat dnešní měřící zařízení.

Věříme, že se nám daří vytvářet podmínky pro kvalitní a zajímavou výuku, která zaujme všechny žáky. A to také díky učitelům, kteří hledají nové možnosti, a to i v podmínkách, které se vymykaly běžnému školnímu režimu.

vedení školy

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko