Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Netradiční ročník IT-Slot

Autor: Mgr. Zdeněk Balek
Letošní ročník soutěže IT-Slot – pro žáky 8. a 9. tříd – byl netradiční. Soutěž se z podzimního termínu přesunula na leden a navíc ji žáci řešili doma. Třicetiminutový limit zůstal, 25 otázek také. I tentokrát se někteří naši žáci do soutěže zapojili a nebáli se ukázat své dovednosti při práci s PC a také se rozhodli namáhat své mozkové „závity“. Potěšující pak pro nás bylo, když jsme se dověděli, že pátým nejúspěšnějším účastníkem byl Lukáš Hajnyš, který se ve svých odpovědích mýlil jen jednou. Bohužel kromě počtu správných odpovědí rozhoduje o výsledku i čas.
Lukášovi bychom chtěli pogratulovat k tomuto výsledku a zároveň jemu i ostatním poděkovat za účast. Přejeme všem mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko