Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Možnost účastnit se kurzů T-talentu

Poznamenejte si tedy prosím termíny: první dvě pilotní Objevitelské soboty proběhnou v Hradci Králové v termínech 13. dubna a 1. června 2019!. Program pro vaše děti bude připraven na začátku března, a to v několika kategoriích od 5 do 14+ let. Budeme vás včas informovat. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte třídního učitele nebo výchovného poradce.
Můžete ale samozřejmě stále využít též nabídku pražského cyklu sobot, který bude opět probíhat na Gymnáziu Nový Porg v Praze – Krči od 23. února. Možnost přihlášení a více informací naleznete zde:
Registrovat se na Objevitelské soboty
A na závěr ještě upozorňuji na blížící se konečný termín přihlášení do druhého bloku T-kurzů Talnetu. Viz odkaz níže:
http://www.talnet.cz/aktuality/-/blogs/prihlasovani-do-druhych-bloku-t-kurzu-otevreno-1?_33_redirect=http%3A%2F%2Fwww.talnet.cz%2Fbiologie-cloveka-i%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_8gnY%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_pos%3D1%26p_p_col_count%3D2

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko