Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Motivace pro naše žáky - mezinárodní program DofE

Autor: Mgr. Lucie Kučerová, Mgr. Gabriela Geislerová

Naše škola se rozhodla zapojit do mezinárodního vzdělávacího programu - ceny vévody z Edinburghu (DofE), který je věnován mladým lidem od 14 do 24 let.  Tito jsou motivováni a podporováni v seberozvoji tak, že si samostatně stanovují cíle ve čtyřech různých oblastech (talent, sport, dobrovolnictví a expedice). Tyto cíle se pak pod vedením dospělého mentora snaží co nejúspěšněji naplnit. K dnešnímu dni se DofE v ČR účastní víc než 2000 lidí. Pokud žák dosáhne v jednotlivých oblastech jednu ze tří stanovených úrovní, obdrží na ceremonii uznávaný certifikát, který zcela jistě otevře dveře studiu na jakékoliv zahraniční univerzitě.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko