Mimořádná opatření školy od 1. 3. 2021

Vláda na svém jednání 26. února 2021 rozhodla vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci o dalších změnách v provozu škol a školských zařízení od 27. února 2021.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200.

Provoz školy se bude od 1. 3. 2021 řídit následujícími pravidly:
  • Povinná distanční výuka je pro všechny žáky 1. – 9. tříd včetně on-line hodin.
  • Umožněny jsou prezenční individuální konzultace ve škole.
  • Od 4. 3. – 21. 3. 2021 si nebudou žáci vyzvedávat ani odevzdávat zadané práce ke kontrole do zádveří u hlavního vchodu školy. Veškeré učební materiály budou žákům předávány přes systém Bakaláři – výuka, domácí úkoly.
  • Školní družina je mimo provoz.
  • V době uzavření školy jsou provozní hodiny pro kontakt s veřejností v pondělí a ve středu od 9.00 – 14.00 hod., nebo po individuální (telefonické) domluvě.
  • Výdej obědů do jídlonosičů pro žáky v distančním vzdělávání v čase 11.00 – 11.30 hod., 12.00 – 12.30 hod. (vchod do školy bočním vchodem).
  • Platí zvýšená hygienická opatření.
  • Ochrana úst a nosu je povinná ve všech prostorách školy. Za náležitou ochranu dýchacích cest se považuje jednorázová chirurgická rouška nebo respirátor.
  • OŠETŘOVNÉ: odkaz http://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu Podle nových pravidel škola již nevyplňuje a nevydává žádné potvrzení o uzavření školy.