Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Mikulášská besídka v družině

Ve středu, 30.11., bylo připravené příjemné odpoledne, pro všechna oddělení družin naší školy, v prostorách jídelny SŠIS. Studenti školy měli pro naše děti připravený pestrý program, kde si každý našel to své. Jedním ze stanovišť byla malá dílnička, kde si děti mohly udělat obrázek čerta nebo anděla. Na jiném místě si děti zachytaly ryby, vybarvily připravenou omalovánku. Největší zájem byl o malování na obličej a o koutek, kde děvčata z oboru kadeřnice, našim děvčatům udělaly krásné účesy nebo zapletly do vlasů barevné nitě. Po splnění úkolů na děti čekala malá diskotéka, kde se všichni připojily a tančily podle studentů, kteří jim předtancovávaly. Před koncem akce nechyběl příchod Mikuláše se svou družinou čertů a andělů. Každý, kdo se nebál a řekl básničku či zazpíval písničku, dostal sladkou odměnu. Celá akce se velmi zdařila a děti si jí užily.

Vychovatelky ŠD

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko