Mikulášská besídka v SŠIS

Autor: vychovatelky ŠD

Již tradičně jsme ve spolupráci se SŠIS připravili pro děti Mikulášskou besídku, která se konala 29.11.2018 v jídelně SŠIS. Všechny děti se na příchod Mikuláše s čerty a anděly moc těšily a připravily si pro ně pěkné básničky a písničky, za které je Mikuláš obdařil sladkou nadílkou a milými hračkami.
Mikulášské odpoledne se vydařilo, děti si zahrály různé hry a soutěže a v podvečer jsme se všichni spokojeni rozešli do svých domovů.
Děkujeme p. Lukáčové a žákyním SŠIS za krásnou besídku a výborné občerstvení :-)
Na několik fotografií se můžete podívat zde.