Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Matematický Boyard

Autor: Mgr. J. Havlová, Mgr. E. Robková
Čtvrťáci měli možnost si vyzkoušet trochu jinou matematiku. Zahráli si „Matematický Boyard“.  V týmech řešili logické úlohy.  Museli využít nejen matematické znalosti, ale i logiku a důvtip. Odměnou za každou správně vyřešenou úlohu byl kód, který jim otevřel zámek u dvířek s indicií. Po získání všech nápověd, už zbývalo jen vyřešit správné slovo, které je pustilo k cíli.  Z jejich nadšeného vyprávění co vše museli řešit, bylo jasné, že se jim hra moc líbila.

Děkujeme organizátorům.
Paní učitelky a žáci čtvrtých tříd.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko