Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Matematické soutěže ve Strži

Autor: Ing. Jiří Kotmel
Tak jako každý rok i letos hodnotíme účast našich žáků v matematických soutěžích. Následný výčet je podle data konání ve školním roce 2016/2017. Jedná se o LOGICKOU OLYMPIÁDU, kterou žák sám řeší doma u svého počítače a kde se podařil Sáře Erbenové z 7.B postup do krajského kola. Dále MATEMATICKÝ ORIENŤÁK  v Hradci Králové pořádaný Gymnáziem J. K. Tyla. Žáci naší školy se zúčastnili také soutěže PANGEA a MATEMATICKÉHO  KLOKANA, obě soutěže řešené v rámci vyučování v budově školy. Poslední ve výčtu soutěží je MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA, ve které náš žák třídy 9.A Dominik Totka dosáhl na postup do krajského kola této soutěže.
Chci touto cestou poděkovat žákům za účast ve všech soutěžích. Někdy nám postup do dalších kol unikl o pověstný vlásek. Obecně hodnotím naši účast velmi kladně a doufám, že i v dalších ročnících si povedeme stejně dobře nebo ještě lépe.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko