Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Malovali jsme krajinu Podzvičinska

Autor: Mgr. Kateřina Poživilová

V základní škole Strž věnujeme hodně času poznávání našeho kraje, jeho památek, architektury, seznamujeme se s dílem významných rodáků. Tuto práci jsme zúročili i v hodinách výtvarné výchovy a kresbou nebo malbou vyjádřili, jak vidíme náš kraj – Podzvičinsko. Obrázky nemusí přesně odpovídat skutečnosti, soutěž se totiž jmenuje Podzvičinsko očima dětí. Naše podání se zřejmě porotě líbilo, protože jsme získali řadu ocenění. V kategorii 1. -3. třída obsadil druhé místo JAKUB KVAČEK, 3. místem byla oceněna práce LADY PATZELTOVÉ, která navštěvuje výtvarný kroužek při ZŠ Strž, v kategorii 4. – 6. třída zvítězil ANTONÍN KUBÍK, o druhé místo se dělí FRANTIŠEK JOSEF ZIMAJAKUBEM ZÁVODNÝM, v kategorii 7. – 9. třída získala třetí místo NATÁLIE MAŠÍNOVÁ. Porota nešetřila ani čestnými uznáními, ta byla udělena VIKTORII KOKEŠOVÉ, NICOL KLIMEŠOVÉ a ANETĚ ERBENOVÉ.  Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční u příležitosti Zavírání turistické sezony na Zvičině 12. 10. 2019.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko