Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

MAS Královédvorsko - žádost

Vážení rodiče dětí z mateřských a základních škol,
nabízíme vám možnost podílet se na rozvoji mateřských a základních škol v Dvoře Králové a okolí (27 obcí v území obce s rozšířenou působností Dvůr Králové nad Labem). A to konkrétně vyplněním dotazníku pro rodiče, který bude jedním z důležitých podkladů pro přípravu Místního akčního plánu pro oblast vzdělávání dětí do 15 let (více na www.masdk.cz). Tento akční plán zpracováváme společně s vedením obcí, řediteli škol, učiteli a veřejností, hotový bude v pololetí roku 2017 a umožní další rozvoj mateřských a základních škol ve Dvoře Králové a okolí.
Poskytněte nám prosím informaci o tom, jaké podmínky považujete jako rodiče pro volbu školy pro vaše děti za důležité. Vyplnění dotazníku Vám nezabere více než 10 minut. Dotazník můžete vyplnit online http://www.maskd.cz/Default.asp?ID=137, popř. ho jako rodiče obdržíte vytištěný od vedení školy.
Pokud se budete chtít zapojit více i po vyplnění dotazníku, sledujte možnosti spolupráce na webu www.masdk.cz.
Předem děkujeme, zpracovatelé Místního akčního plánu Jan Machek, Silvie Pýchová a Martin Šimáček

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko