Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Lyžuji, lyžuješ, lyžujeme...

Autorka: Mgr. Radka Mazáková

Toto sloveso se v týdnu před jarními prázdninami na prvním stupni naší školy časovalo snad nejčastěji. Již třetí rok vyjížděli žáci na lyžařský kurz do Mladých Buků, kde se pod vedením zkušených instruktorů věnovali zlepšování svého lyžařského umění. Začátečníci se učili základy sjezdového lyžování nejdříve v KidParku, v druhé polovině týdne už zvládli sjet bez potíží i „velký“ kopec. Zkušení lyžaři se učili zvládat na lyžích i náročnější situace. Sjezd po jedné lyži nebo ve dvojici nebyl pro nikoho jednoduchý, ale o to více se u těchto disciplín děti nasmály a užily si mnoho zábavy. Jsem ráda, že lyžování naše žáky baví, a už se těším na příští společnou lyžovačku.

Foto zde.


 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko