Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Logická olympiáda na naší škole

Autor: Mgr. Zdeněk Balek

Už po několikáté se žáci naší školy zapojili do soutěže „Logická olympiáda“. Letošní účast našich žáků byla poměrně hojná (na prvním stupni 61 žáků, na druhém stupni 44 žáků). I když se ze školního kola letos kvalifikovala do krajského kola jen Sára Erbenová (7. B), lze hodnotit některé výsledky za velmi dobré.
V dobrém světle se ukázali zejména někteří žáci čtvrté třídy, kteří příští rok budou patřit ve své kategorii A mezi nejstarší. Ve stejné kategorii je nutné vyzvednout i výkon Anety Erbenové, která mezi všemi žáky – od druhé do páté třídy – naší školy obsadila velmi pěkné 8. místo.
Na druhém stupni – kategorie B – zopakovala loňský triumf mezi našimi žáky Sára Erbenová, která se v listopadu zúčastnila krajského kola, odkud si odvezla především zkušenosti do dalších let.
V poslední kategorii, která byla zastoupena naší školou – kategorie A1, žáci první třídy statečně bojovali za co nejlepší výsledek. Na výrazné přední umístění sice nedosáhli, ale zkušenosti z letošního roku se jim v budoucnu určitě hodí.
Tyto zkušenosti se hodí i ostatním soutěžícím, kteří jistě poznali, že jen na základě soustředění a poctivé práce se mohou dostat k lepším výsledkům.
Všem žákům za účast děkujeme a věříme nejméně ve stejně hojnou účast jako letos.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko