Logická olympiáda

Autoři: Ing. Jiří Kotmel, Mgr. Zdeněk Balek

I letos se naše škola zúčastnila tradiční soutěže, ve které děti nepředvádějí jen své vědomosti, ale musejí především zapojit hlavu. Právě proto se v této soutěži nepodaří všem „jedničkářům“ uspět.
Na prvním stupni se této soutěže zúčastnilo více žáků než na druhém. Nemalý počet žáků z první a druhé třídy se zapojil do svých kategorií (žáci ve druhé třídě měli letos poprvé svoji vlastní kategorii).

Letos se do krajského kola probojovali z naší školy dva žáci.

Už po několikáté okusila nástrahy krajského kola Anetka Erbenová, která letos opouští svoji kategorii. Příští rok se ve vyšší kategorii spolu s ní objeví i další účastník tohoto kola – Luděk Dobrý.

Luděk letos prokázal svoji schopnost uvažovat a přemýšlet nad jinými příklady, než se kterými setkává při hodinách. Své snažení přetavil v překrásné 8. místo. Anetka obsadila stejně krásné 16. místo. Ač již dále nepostoupili, oba si zaslouží uznání a pochvalu.

Oběma tímto gratulujeme a přejeme spoustu podobně krásných výsledků.

Malá fotogalerie z krajského kola.