Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Kulturní závěr školního roku v 7. B

Kulturní závěr školního roku v 7. B
Od konce května jsme navštívili několik zajímavých kulturních akcí. Hned první proběhla v ZOO 31. 5. – ZUŠ OPEN, kde své umění předvedli žáci Základní umělecké školy R. A Dvorského. Dále jsme ve stejném týdnu navštívili taneční show skupiny Attitude v Hankově domě, která byla maličko poznamenaná organizačními zmatky. I ty se nakonec povedlo vyřešit a představení se povedlo. 8. a 9. června jsme zhlédli několik kulturních pořadů v rámci  2. ročníku Cool festu (zahajovací koncert, Tři sestry, Starci na chmelu a dabing s režisérkou Olgou Walló). Zatím poslední kulturní podnik proběhl 14. 6. ve sportovní hale naší školy – taneční program Angeles Dance Group a jejich hostů.
Do konce školního roku možná ještě nějakou kulturu stihneme…
Mgr. Dana Hlavsová

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko