Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Kroužek logických her v IQ PARKU

Autorky: R. Mazáková, G. Sacherová
Den před vysvědčením 30. ledna jsme vyjeli s dětmi z kroužku logických her do IQ PARKU Liberec. Čekal nás den plný společné zábavy, poznání a objevování. Dvouhodinová cesta vlakem nám rychle utekla. Hned po příchodu do parku jsme se vrhli do laboratoře s programem magnetománie. Mohli jsme si tak vyzkoušet fungování magnetů, kompasů a her, které magnetů využívají. Po vydatné svačině nás čekala velká science show s mnoha efektními pokusy, na kterých se podílely také děti. Zbytek času jsme si užili prohlídkou a vyzkoušením jednotlivých oddělení IQ PARKU.
Moc jsme to užili a už se těšíme na další výjezd.
Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko