Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Klání malých školáků

 Autor: Mgr. Jana Hronešová

Vždy v polovině školního roku se koná tradiční soutěž mezi dvorskými základními školami, která nese název Klání malých školáků. V kině Svět se 6. února opět sešla 4 pětičlenná družstva a plné řady fanoušků. Náš tým "Stržánci" letos nastoupil v tomto složení: 3.tř. - Marie Bukovská, 4. tř. - Anna Novotná a Adriana Hrušková, 5. tř. - Jakub Závodný a Tomáš Harwot.
Paleta úkolů a otázek byla jako vždy pestrá. Náš tým měl nelehkou pozici, obhajoval totiž vítězství z loňského roku. Nakonec ze soutěžního zápolení vyšli "Stržánci" jako stříbrní, za což jim patří velká gratulace. Poděkování si zaslouží i spolužáci, kteří vytvořili v publiku bouřlivou atmosféru a hlavně DDM Jednička jako hlavní organizátor akce.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko