Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Kdo se bojí, nesmí večer do školy ...

Autor: učitelky 1. stupně

Závěr týdne před podzimními prázdninami patřil strašidlům. Před dětmi bylo prázdninové volno, strašidla ale dovolenou nemají. Naopak hrozně ráda pracují přesčas. Připravila večerním návštěvníkům  stezku po škole s nelehkými úkoly. Děti prolézaly pavučinami, hledaly mezi špagetami magické předměty, navštívily strašidelnou restauraci a na závěr se podepsaly na listinu odvážných smrtelníků. Každá třída pak měla svůj program v učebnách. Někde se tvořilo, kreslilo, jinde se luštily kvízy, hrály hry nebo četly pohádky. Všechno v duchu nočních duchů. Během večera samozřejmě účastníkům vyhládlo, tak přišlo k chuti občerstvení, jež připravily tradičně maminky, a to nejen pro své děti. I strašidla však potřebují klid. Proto byla ráda, když se zase celá škola vylidnila. Ráno vyhnala poslední návštěvníky, kteří se rozhodli ve škole nocovat a uložila se ke spánku. My už je tedy nebudeme rušit a těšíme se, až se nám zase někdy ukážou.

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii. Pokud ne, tak v tom musí být nějaké čáry... .

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko