Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

K výhře nám pomohla podpora a spolupráce

Od února až do posledního červnového víkendu nežila naše škola pouze učením a běžnými školními starostmi. Sledovali jsme totiž i vývoj soutěže se společností BOVYS, která vyhlásila boj o 50 000 Kč na sportovní vybavení tělocvičny. A jak to vůbec všechno začalo? Třetí třída nafotila soutěžní fotku s povinnými prvky. Tady byl důležitý kvalitní fotografický přístroj a poslušné děti, které vám chvilku vydrží postát, posedět, či viset na žebřinách. Pak jsme měli štěstí, protože naše ,,zátiší s palmou" vybrali organizátoři do jednoho ze soutěžních kol. A rozběhlo se hlasování. O dalším průběhu tedy rozhodoval počet uživatelů FB mezi žáky, zaměstnanci školy a jejich rodinami. Abychom však snažení dotáhli do úspěšného konce, potřebovali jsme podporu a pomoc i z okolí. A té se nám dostalo ze všech stran. Bez vás všech bychom se dnes neradovali.   MOC VÁM DĚKUJEME!

Žáci a zaměstnanci ZŠ Strž

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko