Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Jarní trojboj naruby

Autorky: Vychovatelky ŠD

K oblíbeným činnostem v naší školní družině patří i pohybové, sportovní aktivity. O tom, že nás sport baví, jsme se opět přesvědčili první dubnový pátek při společné akci – atletickém trojboji naruby. Všichni účastníci museli zdolat 3 disciplíny - hod medicinbalem vzad , běh na 20m pozadu a skok vzad z místa. Příjemnou atmosféru celé akce podpořilo krásné slunečné počasí. Všichni se moc snažili, někomu se dařilo víc, někomu méně. Ti nejlepší sportovci si odnesli drobnou odměnu. Ale zvítězili jsme vlastně všichni, protože jsme udělali něco pro své zdraví a ještě  se u toho dobře pobavili. Sportu a atletice zdar!

Další fotografie naleznete zde.

P4061873-(2).JPG

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko